سوشیما کمپانی

بعد از سه دهه سابقه فعالیت در زمینه ی فنی مهندسی الکترونیک در کارگاه ها و کارخانجات و کسب تجارب ارزشمند دریافتیم که فقدان وجود شرکتی دانش بنیان در زمینه ی ساخت رله های  اس اس ار در کشورمان حس میشود و بازار در قبضه ی برندهای بی کیفیت چینی هست و بدلیل تحریم امکان واردات برند های معتبر و جود ندارد پس بران شدیم با اتکا به تجاربمان و استفاده از نیروی کار جوانان پر شور و شوق و متخصص ایرانی و همکاری با شرکای خارجی مبادرت به ساخت و تولید رله های اس اس ار با پتانسیل رقابت کیفیتی با بهترین برند ها کنیم.

و همچنین در حیطه ی ساخت و طراحی مونتاز و بازسازی ماشین ابزارهای سی ان سی ، لیزر و….  نیز فعالیت خود را گسترش داده ونیاز بازار برای تامین ماشین ابزارها سی ان سی و لیزر با کیفیتی فراتر از مرزها را رفع میکند.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit.

Lorem ipsum

Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit.

Lorem ipsum

Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus.

اهداف و دستاورد ها

همیشه حقوق مشتریان در اولویت و یکی از خط مشی های مهم شرکت بوده و هست به همین منظور تمام محصولات با استفاده از نیروی متخصص و دانش همکاران ما در خارج از مرزها  قطعات با کیفیت تولید و مونتاز میشوند.

بدلیل انجام تمام مراحل تولید و مونتاز در داخل ایران و تولید بصورت انبوه با بروزترین تکنولوژی ها ، قیمت تمام شده محصولات از سایر رقبا بمراتب کمتر هست و این به سود مشتریان و هم میهنانمان میباشد که یکی از بزرگترین اهداف شرکت میباشد.

Architectural Modelling

Sed ullamcorper gravida sapien vulputate pellentesque. Duis quis commodo sem. Integer eros purus, tincidunt sed sagittis quis, dignissim et tortor. Donec at neque est. Pellentesque ullamcorper dignissim ullamcorper.

سبد خرید
خانه
فروشگاه

شرایط فعالسازی گارانتی محصولات سوشیما

برای فعالسازی گارانتی محصولات برند سوشیما به نکات زیر توجه فرمایید.در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده گارانتی محصول باطل می گردد.

نحوه فعالسازی گارانتی محصولات

ابتدا محصول را به وسیله خمیر سیلیکون کرافت به هیت سینک مناسب با محصول خریداری شده  متصل نموده و مطمئن شوید که اتصال به خوبی انجام شده و هیچ مانع انتقال حرارتی نباشد.

سپس قطعه را در مکان مورد نظر با رعایت شرایط ایمنی نصب نمایید.

در مرحله بعد مطابق بروشور و با رعایت مثبت و منفی قطعه، اقدام به نصب ورودی و خروجی به محصول نموده . (توجه داشته باشید که قبل از تاییدیه گارانتی از روشن و استفاده کردن محصول بپرهیزید.)

سپس یک عکس از روبروی محصول نصب شده به شیوه ای که مبدا ورودی و خروجی متصل به محصول معلوم باشد بگیرید.

در صورت نصب محصول در مکان های خاص که فاصله ورودی و خروجی با محصول زیاد می باشد به طوری که در عکس مشخص نیست باید یک فیلم کوتاه از مبدا تا ورودی محصول و از خروجی محصول تا مقصد بگیرید. (حداکثر این فیلم 15 ثانیه باشد.)

در نهایت عکس و فیلم از محصول و یک عکس از مشخصات دستگاه مورد استفاده به همراه عکس فاکتور خرید (در صورت خرید از سایت فقط با شماره ای که هنگام خرید در سایت استفاده شده اطلاعات ارسال گردد و نیازی به فاکتور نمی باشد.)  را به ایتا شماره 09354101252  ارسال نموده و منتظر تاییدیه کارشناس بمانید.

حداکثر تا 24 ساعت گارانتی محصول شما فعال خواهد شد.