سوشیما کمپانی

بعد از سه دهه سابقه فعالیت در زمینه ی فنی مهندسی الکترونیک در کارگاه ها و کارخانجات و کسب تجارب ارزشمند دریافتیم که فقدان وجود شرکتی دانش بنیان در زمینه ی ساخت رله های  اس اس ار در کشورمان حس میشود و بازار در قبضه ی برندهای بی کیفیت چینی هست و بدلیل تحریم امکان واردات برند های معتبر و جود ندارد پس بران شدیم با اتکا به تجاربمان و استفاده از نیروی کار جوانان پر شور و شوق و متخصص ایرانی و همکاری با شرکای خارجی مبادرت به ساخت و تولید رله های اس اس ار با پتانسیل رقابت کیفیتی با بهترین برند ها کنیم.

و همچنین در حیطه ی ساخت و طراحی مونتاز و بازسازی ماشین ابزارهای سی ان سی ، لیزر و….  نیز فعالیت خود را گسترش داده ونیاز بازار برای تامین ماشین ابزارها سی ان سی و لیزر با کیفیتی فراتر از مرزها را رفع میکند.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit.

Lorem ipsum

Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit.

Lorem ipsum

Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus.

اهداف و دستاورد ها

همیشه حقوق مشتریان در اولویت و یکی از خط مشی های مهم شرکت بوده و هست به همین منظور تمام محصولات با استفاده از نیروی متخصص و دانش همکاران ما در خارج از مرزها  قطعات با کیفیت تولید و مونتاز میشوند.

بدلیل انجام تمام مراحل تولید و مونتاز در داخل ایران و تولید بصورت انبوه با بروزترین تکنولوژی ها ، قیمت تمام شده محصولات از سایر رقبا بمراتب کمتر هست و این به سود مشتریان و هم میهنانمان میباشد که یکی از بزرگترین اهداف شرکت میباشد.

Architectural Modelling

Sed ullamcorper gravida sapien vulputate pellentesque. Duis quis commodo sem. Integer eros purus, tincidunt sed sagittis quis, dignissim et tortor. Donec at neque est. Pellentesque ullamcorper dignissim ullamcorper.